Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından, ön onayı alınan Belen Cam Teras’ın konumlandırılacağı Muhlisali mahallesi Tepe Başı mevkiinde, Belediye Başkanı İbrahim Gül, proje çizimi yapacak firma ve belediye personelleri, yerinde incelemede bulundu.
Tepe Başı mevkiine kazandıracağımız Cam Teras projemizin yerinde incelemesi yaparak gerekli çalışmalara başladık. Tarihi yapılarıyla ön plana çıkan serhat şehrimize gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalardan biri olacağına inandığımız ve üç ilçenin manzarasını sunacak olan Cam Teras, Belenimizin en uğrak noktalarından biri olacak. İnşallah bir an önce projemizi hayata geçirerek verdiğimiz çabanın karşılığını alırız.” İfadelerini kullandı.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nda il genelinde görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileri ile bir araya geldi.
HBB Yerleşkesi Gastronomievinde gerçekleşen toplantıda Başkan ...
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde, İçişleri Bakanı Sayın Ali Yerlikaya ve diğer Oda/Borsa Başkanlarının ...
İskenderun önceki dönem belediye başkanı Fatih Tosyalı, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, basın mensuplarının bu özel gününü kutladı.Gazetecilerin, İskenderun'u yukarıya taşıma adına yapılması gereken şeylerin çoğunu ...
Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatay’ın anavatana katılışının 85. yıldönümünü HBB Kisecik Yerleşkesi Amfi Tiyatro’da Hatay Medeniyetler Korosu konseriyle kutladı.
Büyükşehir’in ev sahipliğinde düzenlenen organizasyona Hatay Valisi Mustafa Masatlı, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı ...
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Hatay'ın Ana Vatana Katılışı’nın 85. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.Başkan Öntürk, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:“Binlerce yıllık geçmişe ve zengin kültürel mirasa sahip, ...
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ve üyeleri, yeni görevine atanan İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Açık'ı ziyaret etti.Ziyaret sırasında, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, Jandarma Binbaşı Mustafa ...