SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
12 Ocak 2022

AK Parti’den İGC’ye Kutlama Ziyareti

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
AK Parti’den İGC’ye Kutlama Ziyareti

Gündem - 12 Ocak 2022 11:28

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, Yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne tebrik ziyareti gerçekleştirdiler.

AK Parti heyetini İGC Başkanı Diyap Atar, Yönetim kurulu ve üyeler karşıladı.

Gazeteciliğin zor ve kutsal meslek olduğunu ifade eden Başkan Güven, demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu önemle vurguladı. Yerel basının son dönemlerde öneminin de son derece arttığını belirten AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, “Biz parti olarak emeği olan çalışan tüm basın mensuplarımızın yanındayız. Yapmamız gereken ne varsa kapılarımız açık. Bu vesileyle tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, görevlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise, ziyaretten dolayı Başkan Güven ve beraberindeki Belediye meclis üyelerine teşekkür ederek, toplumumuzun haber alma özgürlüğü için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.