SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
17 Aralık 2021

İSDER Yönetimi Kahvaltıda Buluştu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İSDER Yönetimi Kahvaltıda Buluştu

Gündem - 17 Aralık 2021 17:37

Kısa adı İSDER olan İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri kahvaltıda bir araya gelerek istişarelerde bulundular.  İSDER yönetim kurulu üyeleri samimi bir sohbet havasında geçen toplantıda gündeme dair istişarenin ardından birlik beraberlik mesajları verdiler.
Toplantıda kısa bir konuşma yapan Başkan İsmail Deliveli, asgari ücrete yapılan zammın çok yerinde olduğunu belirterek, aynı hassasiyetin emeklilere de yapılmasını beklediklerini söyledi.
İSDER Başkanı İsmail Deliveli, İskenderun ile ilgili tüm sosyal faaliyetlerde bulunduklarını ifade ederek, “İSDER olarak, İskenderun sevdalıları olarak İskenderun için her zaman birlikteyiz. İstişarelerde bulunduk. Katılan tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.
İskenderun ve bölgedeki kültürel zenginliğin tanıtımı ile ilgili yapılacak çalışmaların istişare edildiği kahvaltılı toplantının ardından İSDER üyeleri toplu olarak objektiflerin karşına geçtiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.