SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
11 Aralık 2021

Muhtar Aktuğ’dan Başkan Tosyalı’ya Teşekkür

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Muhtar Aktuğ’dan Başkan Tosyalı’ya Teşekkür

Gündem - 11 Aralık 2021 12:20

İsmet İnönü Mahallesi Muhtarı Engin Aktuğ, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya mahalleye yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Muhtar Engin Aktuğ, mahallede ihtiyaç olan bölgelerde yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarının mahalleye güzel bir görünüm kazandırdığını kaydetti.

Muhtar Aktuğ yaptığı açıklamada,” Sağ olsun Belediye Başkanımızla sürekli iletişim halindeyiz. Mahallemizde çeşitli nedenlerle deforme olan yollar sıcak asfalt ile kaplandı. Bu sayede yollarımız daha güzel daha konforlu bir hale geldi. Spor tesisleri de tamamlanarak sporseverlerin hizmetine açıldı. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz “dedi.

Değerli İskenderun halkının hizmetin en güzeline layık olduğu belirten Başkan Fatih Tosyalı ise “Her zaman kıymetli hemşerilerimizin hizmetindeyiz. Her Mahallemize eşit hizmet götürüyoruz. Hizmetlerimiz artarak devam edecek. Çok değerli mahalle sakinlerimize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.