SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
24 Kasım 2021

Rektör Depci’den 24 Kasım Mesajı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Rektör Depci’den 24 Kasım Mesajı

Gündem - 24 Kasım 2021 15:57

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, 24 Kasım Öğretmenler Günü için bir mesaj yayınladı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, 24 Kasım Öğretmenler Günü için bir mesaj yayınladı. Mesajda Rektör Depci şu ifadelere yer verdi: “Mustafa Kemal Atatürk’ün “yeni nesil sizlerin eseri olacaktır” dediği kıymetli öğretmenlerimiz; Başöğretmenimizin açtığı yolda milli ve manevi değerleri yüksek, vatan ve millet sevgisini benimsemiş öğrenciler yetiştirme gayretiniz için hepinize minnettarız. Öğrencilerinin hayatına ışık tutan ve bu uğurda özveri ile çalışan tüm öğretmenlerimizin ve bilim dünyasının 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarım. Dilerim ki bu anlamlı gün, eğitim ve öğretimin ne denli önemli olduğunun bilincine varılmasına bir vesile olur. Eğitim camiasının tüm kademelerindeki öğretmenlerimize sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.

Başta Büyük Önder ve başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.