SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
12 Kasım 2021

İGC’ye Ziyaretler Devam Ediyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İGC’ye Ziyaretler Devam Ediyor

Gündem - 12 Kasım 2021 15:23

İskenderun’un deneyimli gazetecilerinden aynı zamanda Görüntü Gazetesinin kurucusu Bahri Polat ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve gazeteci meslektaşlarını ziyaret ederek iyi dilek ve temennilerini sundu.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, meslektaşı Bahri Polat ve Sabriye Sönmez’in ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek Cemiyet olarak birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hareket edecekleri mesajı verdi.

Samimi sohbetlerin ardından Bahri Polat, Sabriye Sönmez, İGC Başkanı Diyap Atar, yönetim kurulu ve gazetecilerle birlikte objektiflere poz verdiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.