SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
5 Kasım 2021

Başkan Tosyalı; ‘Asfalt Çalışmaları Sürüyor’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Başkan Tosyalı; ‘Asfalt Çalışmaları Sürüyor’

Gündem - 5 Kasım 2021 17:13

İskenderun’un ana arterleri başta olmak üzere bütün mahalle ve sokaklarında asfalt çalışmalarına devam eden İskenderun Belediyesi, kentte yolları daha konforlu bir hale getiriyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Ekiplerimiz şehrimizin muhtelif yerlerinde alt-yapı ve üst-yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Daha güzel bir İskenderun için var gücümüzle çalışıyoruz. Ekiplerimiz tarafından tespit edilen ve vatandaşların talepleri sonrasında işleme alınan bölgelerde belirli program çerçevesinde çalışmalarımız sürüyor” şeklinde konuştu.

Yolların daha güzel bir hale gayretinde olduklarını ifade eden Başkan Fatih Tosyalı,”Hizmetin en güzelini hak eden hemşerilerimize böyle yollar yakışır. Mustafa Kemal Mahallesi ve Gürsel Mahallesinde ihtiyaç olan bölgelerde sıcak asfalt çalışmaları yapılıyor. Diğer bölgelerde de çalışmalar aralıksız devam edecek” ifadelerine yer verdi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.