SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
25 Ekim 2021

İGC Alanya’da AGF’nin Konuğu Oldu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İGC Alanya’da AGF’nin Konuğu Oldu

Gündem - 25 Ekim 2021 12:25

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkan ve delegeleri Alanya’da bir araya geldi. Federasyonun Aralık ayı toplantısının İskenderun’da yapılması gündeme alındı. Akdeniz Gazeteciler Federasyonu toplantısı Noxınn Delux Otel’de gerçekleşti.

Toplantının ilk gününde İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimi ile tanışma buluşması yer aldı.  İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ile delegeler Yaşar Diken, Mehmet Ergündüz ve Sabahattin Uygun mesleki sorunları dile getirme fırsatı buldular.

Alanya AKM salonunda Kurucu ve Onursal Başkan Mevlüt Yeni için federasyon nezdinde onurlandırılması, plaket ve ödül ve belge ile imza töreni gerçekleşti.

Akdeniz Bölgesi’nin dinamikleri, gazeteciler cemiyeti temsilcilerinin bir araya geldiği buluşmada kaynaşma ve dayanışma ortamı sağlandı.

Federasyonun Aralık ayı toplantısının İskenderun’da yapılması gündeme alındı.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’nun konuğu oldu. Yaşar Diken, Mehmet Ergündüz ve Sabahattin Uygun ile birlikte Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF)  Başkanı Gaye Coşkun’a nezaket ziyareti gerçekleştiren İGC Başkanı Diyap Atar,  “Bize ev sahipliği yapan Gaye ve Mevlüt başkanım başta olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Meslektaşlarımızın Akdeniz’de bu işe emek verenler için birleştirici çabalarını yürekten kutluyorum” dedi.

(AGF)  Başkanı Gaye Coşkun da İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yöneticilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir süre önce ilinize gerçekleştirdiğim ziyareti yakın zamanda tekrarlamayı diliyorum” dedi.

ATAR’a KİTAP ARMAĞANI

AGF’ye geçmişte büyük hizmetleri bulunan ve kurucular arasında yer alan Mevlüt Yeni de Başkan Atar’a kitap hediye etti. Ayrıca ünlü gazeteci Yalçın Bayer İGC Başkanı Diyap Atar ile samimi dostluk kurdu.  Başkan Atar ve delegeler toplantı sonrası haftasonu İskenderun’a döndüler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.