Mega Haber
Takip Et!
11 Ekim 2021

Yükseliş Koleji Muhteşem Bir Bisiklet Şölenine İmza Attı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Yükseliş Koleji Muhteşem Bir Bisiklet Şölenine İmza Attı

Gündem - 11 Ekim 2021 13:01

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, ‘Otomobilden İn Bisiklete Bin’ temalı bisiklet şöleni düzenledi.

Yüzlerce kişinin katıldığı bisiklet şöleninde 7’den 70’e herkes sağlıklı yaşam için pedal çevirdi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu ve kulüplerinin de tam destek verdiği bisiklet şöleni, her yıl daha genişleterek festival şeklinde yapılacak.

Bölge bürokrat ve belediye başkanlarının da makam araçlarından inip bisikletleriyle pedal çevirdiği şenlik, Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü önünde müzik şöleni ve halaylar, ikramlarla başladı.

Sağlık için pedal, hayattan tad al ve otomobilden in bisiklete bin temalı bisiklet şenliğine yaklaşık bin kişi katıldı.

Hatay Milletvekili Suzan Şahin, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İSTE Rektörü Prof Dr Tolga Depci, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkanı dr Asaf Güven, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş,  İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ve daha çok sayıda kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

Adana Abit Grubu, Mersin Zirve Grubu, Şanlıurfa Urbit ve Osmaniye Bisiklet Gruplarının yanısıra, Erzin 2 Gün 2 Teker, Dörtyol İlk Kurşun, Dörtyol Bisiklet Gezginler, Antakya Bisiklet Sevdalıları, Hatay Bisiklet, İskenderun ve Arsuz Bisiklet grupları ekipleriyle birlikte şölene katıldılar.

Bisiklet gruplarının liderleri, şöleni hazırlayan ve destekleyen herkese teşekkür ederken, birincisi olmasına rağmen büyük bir katılımın olmasından dolayı da Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, Genel Müdür Aykut Davut Öktem’e teşekkür ettiler.

Hatay Büyükşehir Belediyesi bandosunun müzikleriyle renk kattığı şölende, Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu Nuri Üysen tüm katılımcılar ile bürokrat ve belediye başkanlarını karşıladı ve katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü önünden çıkış yapan bisiklet tutkunları, Arsuz ve İskenderun emniyet müdürlüğü ekiplerinin aldığı tedbirlerle güvenli bir şekilde sağlıklı yaşama pedal çevirdiler.

İskenderun Atatürk Anıt Alanı’nda buluşan bisiklet tutkunları, HBB Bandosu eşliğinde Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulunduktan sonra hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okudular.

Bol bol hatıra fotoğrafı da çekilen bisiklet tutkunları, ardından Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’ne geri döndüler.

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu Nuri Üysen’in bisiklet hediyesi çekilişlerinde, Metehan Nohutoğlu, Arda Taşyürek, Ada Altunay ile Çağrı Ergan birer yarış ve dağ bisikleti kazandılar.

Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, Türkiye Bisiklet Federasyonu, bisiklet kulüpleri, katılım gösteren herkese, velilere, bisiklet şöleninin proje ve uygulama aşamasında emeği geçen tüm idari kadro, eğitimciler ve personele teşekkür etti.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem de, şehir dışında yoğun programı sırasında bisiklet şölenini sosyal medya hesaplarından verilen canlı yayından izledi. Bisiklet Şöleninin başarılı olması sonrası Türkiye Bisiklet Federasyonu, bisiklet kulüpleri, emeği geçen herkese teşekkür eden Aykut Davut Öktem, Yükseliş Koleji’nin sosyal sorumluluk projelerine ev sahipliği yapmaya devam edeceğini söyledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

“Rahmet, merhamet ve bereket ayı mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; yaralarımızı devlet-millet el ele, omuz omuza vererek dayanışmayla sardığımız, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramlar, toplumsal barış, sevgi, dostluk ...
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bir ...
İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ...
Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ağır, 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün’ü makamında ziyaret etti.Polis Teşkilatının kuruluşunun 179’ uncu yılı ve ...
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Hatay’a gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Antakya ilçesi EXPO yerleşkesinde bulunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk’e ziyarette bulundu. Başkan Öntürk’ü makamında ziyaret ...
İyi Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Süleyman Sırrı Bahadırlı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne ‘teşekkür’ ziyaretinde bulunarak, 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi. Bahadırlı, "Seçimi kazanan CHP’li Belediye Başkanı Sami Üstün’ü kutlayarak, başarılar ...

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.