SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Ekim 2021

İskenderun’da Pedallar Türkiye Şampiyonası için Çevrildi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun’da Pedallar Türkiye Şampiyonası için Çevrildi

GündemSpor - 3 Ekim 2021 15:11

Türkiye Bisiklet Federasyonunun faaliyet programında yer alan Türkiye Şampiyonası Bisiklet Kriteryum Yarışları, İskenderun’da yapıldı.
İskenderun’da gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonasının son etabı büyük erkek, genç erkek, yıldız A erkek, yıldız B erkek, genç bayan ve yıldız bayan kategorilerinde düzenlendi.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel’in katılımıyla, İskenderun sahilinde toplanan sporcular, hazırlıklarını tamamladıktan sonra yarışa başladı.
İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ile İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel’in startı vermesiyle başlayan yarışlarda 30 şehirden 40 kulübün katıldığı yarışlarda 250 kişi mücadele etti.
Türkiye Şampiyonasının son etabını İskenderun’da gerçekleştirdiklerini belirten İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, çok güzel bir turnuvaya evsahipliği yaptıklarını söyledi.
İskenderun’da böyle bir şampiyonanın yapılmasından dolayı mutlu olduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, “Güzel bir yarışma oldu. Emeği geçenleri kutluyorum. 40 şehirden gelen tüm sporcularımızı kentimizde ağırladık. Bisiklet kullanımının yaygınlaşması için çalışmalarımızı da sürdürüyoruz” diyerek tüm sporculara başarılar diledi.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’de, kente gelen tüm sporculara ve kulüplere başarılar dileyerek, bu turnuvanın İskenderun’da yapılmasından dolayı emeği geçenlere de teşekkür etti.
Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı’da Türkiye Şampiyonasının son etabını İskenderun’da tamamladıklarını belirterek, misafirperverliklerinden dolayı ilgili ve yetkili tüm kurumlara teşekkür etti.
Türkiye Şampiyonasının son etabını tamamlayarak dereceye giren sporculara ödülleri, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel tarafından verildi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Namık Kemal Ortaokulu Küçük Erkek Basketbol Takımı yine müthiş bir başarı elde ederek, finalde Yükseliş Koleji’ni yenip, Hatay Şampiyonu oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Müdürlüğü’nün düzenlediği 2023-2024 yılı Okullar Arası ...
Hatay bölgesinde sportif etkinliklerin marka değerine önemli katkı sunacak tenis ve sosyal kompleks Nardüzü bölgesinde geleceğin tenisçileri yetişmeye devam ediyor. Uzun süredir bölgede tenis alanında hizmet veren MD  tenis Academy yeni ...
Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 100. Yılı kapsamında organize edilen, 'Cumhuriyet ve Atatürk Kupası' Futbol Turnuvası coşku ve heyecanla başladı. İl genelinden 30 takımın katılımıyla gerçekleştirilen 100. Yıl Turnuvası’nda karşılaşmalar Esentepe ...
İskenderun Beşiktaşlılar Derneğinin koordinesinde tüm kongre üyelerinin hazır bulunduğu toplantı Yelken kulübünde gerçekleştirildi. Başkan adayı Adalı’yı karşılayan Beşiktaşlılar, konfeti ve meşalelerle büyük bir sevgi gösterisi bulundu. Düzenlenen toplantıya Beşiktaş Kulübünün önceki ...
Millî Sporcu Şahika Ercümen, Hatay Yayladığı ilçesi Karamağara Koyunda, paletsiz değişken ağırlık kategorisinde 106 metre ile dünya rekorunu kırdı. Hatay’a Nefes Ol sloganıyla düzenlenen rekor denemesine Valimiz Mustafa Masatlı, Yayladağı Kaymakamı, ...
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, depremin yaralarını sarmak ve gençlerin spor yaparak yeniden başarılarını arttırmak amacıyla Baba Kerim Esentepe Semt Sahası’nda A.Hatayspor’un altyapı sezon açılışını gerçekleştirdi. Depremin ardından ...

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.