SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
29 Eylül 2021

İGC Yönetiminden Arsuz’da Ziyaret Turu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İGC Yönetiminden Arsuz’da Ziyaret Turu

Gündem - 29 Eylül 2021 16:42

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri göreve yeni atanan Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar’ı ve İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün’ü ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.
Bölgeye tecrübelerini getiren Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaretten dolayı teşekkür etti.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkullah Terbiyeli, yönetim kurulu üyeleri Cuma Keseroğlu, Sabahattin Uygun, Murat Tat ve Mustafa Atav göreve başlayan Kaymakam Gökpınar’a yeni görevinde başarılar dilediler.
İGC yönetimi daha sonra İskenderun İlçe Emniyet Müdür yardımcısı iken, Arsuz’a İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Hasan Gün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emniyet Müdürü Hasan Gün, “Bölgemizde çalışmalarımızı halkımızın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden yapacağız” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.