SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
22 Eylül 2021

Yükseliş Koleji’nden Anlamlı Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Yükseliş Koleji’nden Anlamlı Ziyaret

Gündem - 22 Eylül 2021 14:33

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu İşadamı Nuri Üysen ve Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, yeni Hükümet Konağı’nda Kaymakam İskender Yönden’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette İskenderun ekonomisi, yatırımlar, bölgenin geleceği üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bölgenin geleceği için her zaman katkı sunan önemli isimlerden biri olan Hayırsever İşinsanı Nuri Üysen’e ve Genel Müdür Aykut Davut Öktem’e teşekkür etti.

Ziyaret sonunda günün anısına fotoğraf çekilirken, Yükseliş Koleii Kurucusu Hayırsever İşinsanı Nuri Üysen şeref defterini imzaladı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.