SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
6 Eylül 2021

İlk Ders Zili Kaymakam Yönden’den

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İlk Ders Zili Kaymakam Yönden’den

Gündem - 6 Eylül 2021 12:16

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Oruç Reis İlkokulunda düzenlenen 2021-2022 eğitim-öğretim yılının açılış programında ilk ders zilini çaldı.

İskenderun Oruç Reis İlkokulu’nda gerçekleştirilen programda; İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Okul Müdürümüz Necmettin Bişkin, okul idarecilerimiz, öğretmenler, öğrenciler ve velilerimiz ile hoş sohbet ortamında bir araya gelen Kaymakam Yönden, öğrencilerin ve velilerinin gurur ve coşkusunu paylaşmasının yanı sıra herhangi bir istekleri ya da ihtiyaçları olup olmadığı yönünde de istişare de bulundu.

İlk dersinin çalmasıyla birlikte sınıflarına giden Kaymakam Yönden öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam Yönden ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, öğrencilere maske, mesafe, hijyen konularında uyarıda bulunarak, yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.