SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Eylül 2021

‘Emre Asım Özyurt ASM’ Gültepe’de Açıldı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Emre Asım Özyurt ASM’ Gültepe’de Açıldı

Gündem - 3 Eylül 2021 18:26

MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Hayırsever İş adamı Ali Özyurt’un, geçtiğimiz yıllarda vefat eden oğlu Emre Asım Özyurt adına İskenderun Gültepe Mahallesi’nde yaptırdığı Aile Sağlığı Merkezi Hatay valisi Rahmi Doğan’ın katılımıyla açıldı.

Gültepe Mahallesi’nde gerçekleştirilen açılışa Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu , Abdulkadir Özel, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ak Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ve çok sayıda davetli katıldı.

Ali Özyurt ile eşi Bilge Özyurt’un duygusal anlar yaşadıkları, açılışta konuşan Hatay Valisi Rahmi Doğan, merhum evladı adına Aile Sağlık Merkezi’ni 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlayan Ali Özyurt’a teşekkür ederek, binlerce insana şifa dağıtılmasına vesile olan Ali Özyurt ve eşi Bilge Özyurt’a plaket verdi.

Yapılan konuşmaların ardından açılışı yapılan Emre Asım Özyurt Aile Sağlığı Merkezi’nde verilecek hizmet hakkında bilgiler veren İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, merkezin tam donanımlı olarak hizmet vereceğini Vali Rahmi Doğan ve beraberindeki heyete aktardı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.