SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
26 Ağustos 2021

‘Geleceğe Emin Adımlarla Yürüyoruz’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Geleceğe Emin Adımlarla Yürüyoruz’

Gündem - 26 Ağustos 2021 16:46

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Kaymakamlığı’nın uhdesinde, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü koordinesi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ve İskenderun Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi’nin iş birliğiyle yürütülmekte olan ‘Güvenli İş Güvenli Gelecek Projesi’ toplantısına katıldı.

İTSO ev sahipliğinde icra edilen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Toplantısı’na; Kaymakam İskender Yönden’in yanı sıra, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, OSB Yönetim Kurulu Başkanı E. Ayhan Tosyalı, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım, Proje Koordinatörü Kerem Deveci ve diğer ilgili kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı. 

Toplantı ’da; işçi sağlığı ve iş güvenliği çerçevesinde öne çıkan sosyal, ekonomik ve teknik etkenler ile iş kazaları ve meslek hastalıkları, çalışma ortamında alınması gereken önleyici tedbirler ve bu konularda yapılan çalışmalar ele alınarak istişare de bulunuldu.

Kaymakam Yönden açıklamasında, “Devlet büyüklerimizin takdir ve tensipleri başta olmak üzere, Hatay Valiliğimizin de uhdesinde İskenderun’un atanmış ve seçilmiş yöneticileri olarak; iş, ticaret ve sanayi sektörü temsilcileri, hayırsever iş insanlarımız, esnaf/meslek odası başkanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın da iştirakleriyle oluşturduğumuz güç birliğiyle kentimizde üretilen projeler ve geleceğimizin teminatı olan kıymetli çocuklarımızın eğitimine dair yürütülen çalışmalara her daim desteğimiz tamdır.

İskenderun herşeyin en iyisine layıktır! İşte bu anlayış çerçevesinde teknolojik imkanlarımız ve tüm hizmet paydaşlarımızın da marifetiyle yürüttüğümüz projeler ve ulvi çalışmalarımızla hep birlikte geleceğe emin adımlarla yürüyoruz” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.