SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
20 Ağustos 2021

İskenderun’da LGS ve YKS Başarısına Ödül

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun’da LGS ve YKS Başarısına Ödül

EğitimGündem - 20 Ağustos 2021 12:12

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 2021 Yılı Liselere Giriş Sınavı (LGS) ve Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS)’nda dereceye giren öğrenciler için düzenlenen ödül törenine katıldı.
İskenderun Özel Başkent Okulları’nın ev sahipliğinde icra edilen törende; 2021 Yılında LGS’ na katılarak Türkiye geneli yüzde birlik dilime girmeye hak kazanan ve YKS’na katılıp Türkiye geneli ilk 1000’e girmeye hak kazanan ortaokul ve liseli öğrenciler tebrik edilerek ödüllendirildi.
Kaymakam Yönden, üstün başarı elde eden öğrencilere, velilere ve okul idarecilerine başarı belgesi takdim etmesinin yanı sıra Türk Kızılayı İskenderun Şubesi tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler de verildi.
Törene; Kaymakam İskender Yönden’in yanı sıra İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, okul idarecileri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.