SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Temmuz 2021

Şaban Kekeç Güven Tazeledi…

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Şaban Kekeç Güven Tazeledi…

Gündem - 28 Temmuz 2021 17:18

İskenderun 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda Başkan Şaban Kekeç ve yönetim kurulu güven tazeledi.

Özellikle son yıllarda ekonomideki olumsuz hava nedeniyle sıkıntılı bir dönem geçiren esnaflara can simidi olan 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Kekeç, yönetim kurulu ve çalışanlar, kooperatif ortaklarının oylarıyla yeniden göreve seçildi.

Uzun yıllardır Şaban Kekeç başkanlığında başarı çıtasını her geçen yıl bir kat daha yükselten 1 No’lu esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi, ekonomideki kötü gidişata rağmen ortaklarına sağladığı krediler, performans başarısı, kaynakların doğru ve yerinde kullanımı konularında büyük takdir topluyor.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın yaptığı konuşmada belediye hizmetlerini anlattığı sunumun ardından başlayan genel kurulda, faaliyet, denetim ve hesap tablosu kooperatif ortaklarının oy birliğiyle karara bağlandı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’un tüm mahallelerine yapılan hizmetler ile önümüzdeki aylarda ihalesi yapılacak hizmetleri tek tek anlatarak modern bir kent inşasında herkesin katkısını beklediklerini söyledi.

Birlik Başkanı İsmail Toklucu’nun divan başkanlığını yaptığı genel kurulda, 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Müdürü Filiz Kaynak tarafından okunan raporlar genel kurul tarafından ibraz edilirken, Başkan Şaban Kekeç, tüm kooperatif ortaklarına genel kurula gösterdikleri ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Şaban Kekeç başkanlığındaki 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulunda şu isimler göreve seçildi:

Yönetim Kurulu

Şaban Kekeç, Mehmet Ordulu, Ahmet Hamdi Çelik, Mehmet Uğurlu, Nurettin Tabaş

Yönetim Kurulu Yedek

Tuncay Kekeç, Faruk Berk, İbrahim Bozkurt, Murat Oflaz, Elif Erşen

Bölge Birliği Delegeleri Asil

Şaban Kekeç, Mehmet Ordulu, Nurettin Tabaş, Mehmet Uğurlu

Bölge Birliği Delegeleri Yedek

Ahmet Hamdi Çelik, Tuncay Kekeç, Ahmet Kıyılı, Fatih Sarsılmaz

Denetim Kurulu

Ahmet Kıyılı, Fatih Sarsılmaz

Denetim Kurulu Yedek

Ömer Dönmez, Ayben Kurtoğlu

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.