SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
9 Mayıs 2021

Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Asfalt Atağı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Asfalt Atağı

Gündem - 9 Mayıs 2021 20:55

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri pandemi nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilerek, ihtiyaç olan önemli noktalarda asfalt çalışmaları gerçekleştiriyor.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Süleymaniye,Dumlupınar,Sakarya,Muradiye ,Küçük Sanayisi Sitesi içerisi ,Cebike ve Çankaya mezarlık yolunda yapılan sıcak asfalt çalışmalarını mahalle muhtarları ile birlikte yerinde inceledi.
Kent genelinde ihtiyaç olan tüm noktalarda asfalt çalışmalarının devam edeceğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” şehir merkezinde ve mahallelerimizde en yoğun kullanılan caddelerimizde asfalt yenileme çalışması yapıp,kısa bir sürede trafiğe yeniden açtık” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Her şey İskenderun’umuz ve hemşerilerimiz için.İskenderun’da yollar daha güzel daha konforlu hale geliyor. Fen işleri ekibimiz yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.İskenderun’da bozuk yok bırakmayacağız. Asfalt çalışmalarımızın yanı sıra tüm birimlerimiz kısıtlama boyunca görevinin başında olmaya devam edecek” şeklinde konuştu.
Mahallelerinde sıcak asfalt çalışması yapılan mahalle muhtarları ise Başkan Tosyalı’ya teşekkürlerini ilettiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.