SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
6 Nisan 2021

Özçelik-İş’ten Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Özçelik-İş’ten Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

Gündem - 6 Nisan 2021 13:48

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, yönetim kurulu ile birlikte Polis Haftası dolayısıyla İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i makamında ziyaret ederek, polis haftasını kutladı.

Başkan Güngör; “Vatanı ve milleti için, huzur ve güvenin teminatı Kahraman Türk Polis teşkilatımızın kuruluşunun 176. yılını kutluyor, yaptıkları başarılı operasyonlardan dolayı başta emniyet müdürümüzü ve ekibini tebrik ediyorum” dedi.

Güngör; “Bu vesile ile şehadete eren kahraman şehit polislerimize Allah’tan rahmet, Gazi polislerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emek ve emekçinin dostu olan Özçelik-İş Sendikası’nı her zaman yanlarında hissettiklerini belirterek, sendika nezdinde tüm emekçilere teşekkürlerini iletti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.