SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
31 Mart 2021

İTSO Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İTSO Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

Gündem - 31 Mart 2021 17:04

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ile birlikte Manşet Turizm sahibi Canan Gürpınar’ı ziyaret etti.

Üye ziyaretlerini aralıksız sürdüren ve sorunları yerinde dinleyen İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, kentimizde faaliyet gösteren Manşet Turizm sahibi aynı Zamanda TOBB Hatay Kadın Girişimciler Yönetim Kurulu Üyesi olan Canan Gürpınar’ı iş yerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Pandemi sürecinde en çok etkilenen sektörler arasında turizm sektörünün yer aldığını vurgulayan Manşet Turizm sahibi Canan Gürpınar, sektörlerinde yaşanan sorunlar hakkında bilgiler verdi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Üyelerimizi ziyaret ederek, sorunları yerinde dinliyor ve bu sorunları bir rapor halinde TOBB’a en yetkili birimlere iletiyoruz.  Pandemi sürecinden çok sayıda kobilerimiz, iş yerlerimiz ekonomik olarak etkilendi. Temennimiz bu sürecin bir an önce bitmesidir. İşlerinizin açılması ve vatandaşlarımızın rahat bir şekilde seyahat ederek yeni ülkeler gezmeleridir. Tabi bu süreçte maske, mesafe ve hijyen konusunda hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.