SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
30 Mart 2021

İTSO, İskenderunspor ile Kahvaltıda Buluştu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İTSO, İskenderunspor ile Kahvaltıda Buluştu

Gündem - 30 Mart 2021 15:31

Misli. Com 3. Lig 2. Grubta mücadele eden Akdeniz temsilcisi İskenderun FK, futbolcularına, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kahvaltı verildi.

Yelken Kulübünde gerçekleştirilen kahvaltıda, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, İskenderun sporlu yönetici ve futbolcular bir araya geldi.

İTSO Başkanı Yılmaz, İskenderun sporun hak ettiği yere gelmesi için el birliği ile bu takıma sahip çıkılması gerektiğine vurgu yaparak, yarın oynanacak olan Fethiye Maçı için takıma başarılar diledi.

İskenderun sporlu Yönetici ve Futbolcular da, İTSO Yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.