SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
23 Mart 2021

Yükseliş Koleji’ne Kalite Etiketi Ödülü

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Yükseliş Koleji’ne Kalite Etiketi Ödülü

EğitimGündem - 23 Mart 2021 15:01

Yükseliş Koleji, Avrupa standartlarında bir okul olduğunu bir kez daha ispatlayarak; etwinning okul etiketi ve eTwinning okul bayrağını almaya hak kazanmanın haklı gururunu yaşıyor.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem yaptığı açıklama da; “eTwinning okulu olmak demek; okuldaki tüm branş öğretmenleri arasında harika bir iş birliği, uyum ve takım çalışmasının olması, Avrupa ve Türkiye de ki tüm okullara model okul olma ayrıcalığına sahip olmak ve diğer okullara ilham kaynağı olmak, yenilikçi öğrenme metod ve tekniklerinde, lider okul olma özelliği taşımak, uzun süren eğitim yolculuğunda Ulusal kalite etiketi, Avrupa kalite etiketi, Avrupa internet güvenliği etiketi ve birçok değerli projeye imza atarak başarısını Uluslararası alanda kanıtlamış okul olmak demektir.

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’ne bu değerli ödülleri kazandıran Ortaokul İngilizce zümre başkanı Derya Pınar Şenöz, Lisa Lynn Alpagül, Şahin Ayyıldız, Samet Kaplan ve Gülsün Özer hocalarımıza Yükseliş Koleji adına sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.