SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
22 Mart 2021

Down Sendromlu Çocuklarla Eğlenceli Buluşma

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Down Sendromlu Çocuklarla Eğlenceli Buluşma

Gündem - 22 Mart 2021 15:39

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eşi Arife Tosyalı, İskenderun Kaymakam’ı İskender Yönden ve eşi Ayşenur Yönden Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Down Sendromlu çocuklar ile bir araya geldi.

“21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü” münasebetiyle Kaymakamlık uhdesinde ve İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı ev sahipliğinde icra edilen programda;  Kaymakam Yönden ve eşi hanımefendi Dr. Ayşenur Yönden down  sendromlu çocuklar ve aileleriyle sohbet ortamında, sevgi ve samimiyet çerçevesinde bir araya  gelerek;  hayata değer katmanın huzur ve mutluluğunu yaşadılar.

Belediye 3 nolu sosyal tesisinde düzenlenen programa Down Sendromlu çocukların aileleri de katıldı.

Başkan Tosyalı, “Özel çocuklar diye tanımladığımız kardeşlerimiz toplumumuzun ayrılmaz bir parçasıdır. Gerek şahsım gerekse belediye olarak kardeşlerimizin her zaman yanlarındayız. Çocuklarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Sıcacık gülüşünüz, tertemiz kalplerinizle dünyaya kattığınız +1 değerin farkındayız. Hepiniz hoş geldiniz. Sizlerle her zaman beraber olmaya çalışıyoruz. Tüm etkinliklerinize katılmaya çalışıyoruz. Her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu.

Program sonunda Başkan Tosyalı ve Kaymakam Yönden, Down Sendromlu çocuklara çeşitli hediyeler verirken hatıra fotoğrafları da çekildi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.