SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
16 Mart 2021

‘Tüm Okullarda Yenileme Çalışmaları Yapılacak’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Tüm Okullarda Yenileme Çalışmaları Yapılacak’

EğitimGündem - 16 Mart 2021 14:42

Bir dizi ziyaret ve inceleme programı kapsamında İskenderun’a gelen Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Özer, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye olarak eğitime destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Gerçekleşen ziyaret hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Sayın Bakan Yardımcımıza tüm İskenderunlu öğrencilerimize ve velilerimize selamlarını ileterek; ilçemizde bulunan tüm okulların bakım, onarım, tadilat ve yenilenmesi ile birlikte laboratuvarların tüm eksikliklerinin giderilmesi noktasında, ilgili bürokratlara ödenek aktarımı ve çalışmalara başlanması talimatını bizzat vermiştir” dedi.

Başkan Tosyalı,” Sayın Bakan Yardımcımıza ayrıca kentimiz ve Belediyemizin çalışmaları, faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdik. Son derece verimli bir ziyaret programı oldu. Sayın Bakan Yardımcımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ve hemşerilerimizin için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İskenderun’a Değer” şeklinde konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.