SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
15 Mart 2021

İskenderun’da Weecoins Tanıtıldı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun’da Weecoins Tanıtıldı

Gündem - 15 Mart 2021 16:14

Türkiye’nin ilk kripto paralarından Weecoins’in yaratıcısı Weecomi International, İskenderun Ramada Otel’de düzenlediği seminerle dünya genelinde 3 borsada listelenen ‘weecoins’ kripto ve network sistemini tanıttı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı toplantıya şirketin yönetim kurulu başkanı Hamza Özkan Cıbır ve şirketin tap bir lideri Vedat Akgül’de katıldı. Katılımcılara eğitimci Mehmet Mustafa Atalay, kripto paraları, Weecoins network sistemi ve kazanç fırsatlarından bahsetti. Dünyada ilk defa 10.000’lerce ürünün weecoins ile satıldığı weesale. Network Shop tanıtımı da yapılarak şirketin sosyal sorumluluk projesi olan weelife SSD (sosyal sorumluluk derneği)’den bahsedildi. Weelife ssd derneğinin 2021 hedefleri anlatıldı.

2013 Yılında faaliyete başlayan, 8 ülkede resmi olan Weecomi İnternational firması, blokchan tabanlı kendi kripto parasını 2020 yılının şubat ayında piyasaya sundu. Şubat ayında 0.08 $ olan weecoins’ın şu anda 2.25 $ geçtiği belirtild.

Weecoins şu anda 8 ülkede resmi 30 yakın ülkede yatırımcıları bulunuyor ve Avrupa pazarına haziran ayında girmeyi planlıyor.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.