SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
12 Mart 2021

Belen’e Rüzgar Enerji Santrali

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Belen’e Rüzgar Enerji Santrali

Gündem - 12 Mart 2021 13:25

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısını HBB Başkanı Lütfü Savaş başkanlığında gerçekleştirdi.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz gündem dışı konuşmalarda söz alarak yaptığı konuşmasında, Mehmet Şah Vakıf İşhanı’nın kent meydanı olmasında emeği geçen Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a teşekkür etti.

Gündem dışı iki madde olmak üzere toplamda 43 maddenin ele alındığı toplantıda, HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’nın Belen ilçesi Şenbük Mahallesi’nde iki adet 500 kwe gücünde yapılması planlanan Rüzgar Enerji Santrali için 2021 yılı bütçesinden ödenek ayrılması teklifi oy birliği ile kabul edildi.

Antakya’da yapılması planlanan sebze hali ile ilgili meclis üyelerine bilgiler veren Başkan Lütfü Savaş, bakanlıklar ile yazışmaların sürdüğünü bildirdi.

Ardahan’da düzenlenen Şehir Ödülleri 2020’de Hatay’ın 4 ödül aldığını belirten Başkan Savaş, Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne ‘Yılın Gastronomi Şehri’ ödülü verildiğini anımsatarak, törene katılamadığı için ödülünü mecliste teslim aldı.

Bir sonraki meclis toplantısının 9 Nisan Cuma günü saat 15.00’te yapılması kararlaştırıldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.