SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
11 Mart 2021

Özsağlık-İş Sendikasından, Özçelik-İş Sendikasına Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Özsağlık-İş Sendikasından, Özçelik-İş Sendikasına Ziyaret

Gündem - 11 Mart 2021 12:16

Özsağlık-İş Sendikası Genel başkan yardımcısı Mustafa Özüpek, Hatay il başkanı Fehmi Azboy ve işyeri temsilcileri Özçelik-İş sendikasını ziyaret ederek bölgedeki sendikal gelişmeleri ve Hak-İş konfederasyonunun bölgedeki durumu ve üye sayıları konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Özsağlık-İş Sendikası Genel başkan yardımcısı Mustafa Özüpek’in ziyaretlerinin duyduğu memnuniyeti dile getiren Hak-İş il başkanı ve Özçelik-İş Sendikası şube başkanı Mehmet Güngör, Özsağlık-İş ve Özçelik- İş sendikalarının bir ağacın iki ayrı dalı olduğunu ve Hak-İş konfederasyonun ise bu ağacın gövdesi olduğunu söyledi.

Özdağlık-İş Genel Başkan Yardımcısı Özüpek ise sıcak ve samimi misafirperverliğinden dolayı Güngör’e ve şube yöneticilerine teşekkür ederek günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.