SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
9 Mart 2021

Arsuz’da Dinamik Denetim Süreci Denetlemeleri

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Arsuz’da Dinamik Denetim Süreci Denetlemeleri

Gündem - 9 Mart 2021 16:21

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İçişleri Bakanlığı’nın kontrollü normalleşme süreci kapsamında illere gönderdiği Dinamik Denetim Süreci genelgesi doğrultusunda ilçedeki okullarda alınan tedbirleri bizzat denetledi.

Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez ile birlikte Avcılarsuyu Ortaokulu ve İlkokulu’nda alınan tedbirleri yerinde inceleyip, ilçede yeni kurulan Teknofen Lisesi öğrencilerince hazırlanan kolonyaları da dağıtan Kaymakam Sarı, “temizlik, maske, mesafe” prensiplerini hatırlattı.

Okulların genel durumu, sorun ve ihtiyaçlarına dair yerinde inceleme yapan Kaymakam Sarı, okul idarecileriyle yaptığı istişarenin ardından derslikleri ziyaret ederek “Kontrollü Normalleşme Süreci” kapsamında öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam Sarı daha sonra, hayatın her alanını kapsayacak şekilde gerçekleşen dinamik denetimlere eşlik etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.