SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
8 Mart 2021

Gürsel Öztürk, Avukatlık Ruhsatnamesine Kavuştu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Gürsel Öztürk, Avukatlık Ruhsatnamesine Kavuştu

Gündem - 8 Mart 2021 17:28

Görevi sırasında gönüllere taht kuran, 2008-2010 yılları arasında İskenderun 39. Mekanize Piyade Tugay ve İskenderun Garnizon Komutanlığını yapan Gürsel Öztürk Paşa, 2017 Ağustos ayında Tümgeneral rütbesiyle askerliğe veda edip emekli olmuştu. Sivil yaşama geçen ve hukuk alanında ilerlemeyi planlayan Öztürk paşa, birer ikişer hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor. Hatırlanacağı üzere, Öztürk Paşa önce Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi’nden, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında mezun oldu.

Mezuniyetin ardından, diplomasını alan hukukçu Gürsel Öztürk, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ‘Ceza Hukuku’ alanında Yüksek Lisans ve doktora yapma gayreti içine girerken, diğer yandan da Antalya’da Avukatlık Stajını gerçekleştirdi. 

Azmi, yükseköğrenime ve hukuka sevdasıyla Avukatlık Stajını da başarıyla tamamlayan Gürsel Öztürk, sonunda Avukatlık Ruhsatnamesine kavuştu ve Antalya Barosu’na kayıtlı bir Avukat olarak hizmet vermeye hazır hale geldi. 

Askerlik mesleğini şeref ve başarıyla yerine getiren Gürsel Öztürk’ün; Av. Gürsel Öztürk olarak da başarıyla hukuka hizmet etmesi bekleniyor. 

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.