SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
4 Mart 2021

‘Doğada Kal Sağlıklı Kal’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Doğada Kal Sağlıklı Kal’

Gündem - 4 Mart 2021 12:13

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Gençlik Projeleri Destek Programı ‘2020-I Genel Çağrı’ Başvuru kapsamında Flytürk Havacılık (Akdeniz Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü) tarafından hazırlanan ‘Doğada Kal Sağlıklı Kal’ isimli proje teklifi kabul edilmiştir.

“Doğada Kal Sağlıklı Kal” isimli proje kapsamında hava modeli eğitimi (model Uçak), İnsansız Hava Aracı (drone) eğitimi, yamaç paraşütü eğitimi verilerek aynı zamanda yamaç paraşütü tandem (ikili uçuş) faaliyeti, discovery dalış faaliyeti, Türkiye yamaç paraşütü hedef şampiyonasında kamp etkinliği ve projeye katılan tüm katılımcılar ile doğa yürüyüşü faaliyeti gerçekleştirilecektir.

“Doğada Kal Sağlıklı Kal” isimli proje 14-29 yaş aralığında İskenderun sınırları içerisinde yaşayan gençlerimiz başvuru yapabilir. Projede katılımcılar belirlenirken fiziksel engelli katılımcılara, ekonomik ve sosyal nedenler ya da bir zorunluluk nedeniyle yaşam alanlarını terk eden gençlere, çalışma çağında olan fakat iş bulamadığı için işsiz konumundaki gençlerimize, şehit ve gazi yakınlarına düzenli geliri olmayan veya işsiz ailedeki gençlere, parçalanmış aile gençlerine öncelik verilecektir.

Başvurular kulübümüze ait web sayfası üzerinde yapılacaktır www.flyturkhavacilik.com/ucretsiz/

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.