SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Mart 2021

15 Yıllık Şeker Hastası, Ameliyatla Sağlığına Kavuştu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
15 Yıllık Şeker Hastası, Ameliyatla Sağlığına Kavuştu

Gündem - 3 Mart 2021 13:13

15 yıldan bu yana şeker hastalığı ile mücadele eden Muhsin Lif, İskenderun Palmiye Hastanesi Obezite ve Diyabet Cerrahisi Uzmanı Genel Cerrah Op. Dr. Cavit Göktaş’ın gerçekleştirdiği diyabet cerrahisiyle, şeker hastalığından kurtuldu.

İnsülin ilaçlarına rağmen şekeri düşmeyen ve tek böbrekle yaşayan Muhsin Lif’in diyabet cerrahisinin ardından birçok hastalığa veda ettiğini belirten Op. Dr. Cavit Göktaş, “15 yıldan bu yana insülin ilaçları kullanan ve diyabetle mücadele eden hastamız, ameliyat sonrası insülin ilaçlarını bıraktı ve şeker hastalığından kurtuldu. Tamamen kapalı yöntemle gerçekleştirdiğimiz ameliyatın ardından Muhsin Bey, gut hastalığına veda etti ve yüksek olan tansiyonu normalleşti. Kendisine sağlıklı bir ömür diliyoruz” şeklinde konuştu.

“Şekerle beraber, tansiyon ve gut hastalığımdan kurtuldum”

Şeker hastalığından kurtulan Muhsin Lif ise, Op. Dr. Cavit Göktaş ve ekibine teşekkür ederek, “Başarılı geçen bir ameliyat sonrasında, kısa sürede şeker ilaçlarımı kestim, tansiyonum normale döndü. Gut hastalığım vardı,  kontrol altına alındı. Kısa sürede ameliyatın faydasını görmeye başladım. 15 yıldan bu yana yaşadığım sağlık sorunları sona erdi. Cavit Hocam ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.