SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
26 Şubat 2021

Şekerbank’tan İTSO Üyelerine Özel Finansman

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Şekerbank’tan İTSO Üyelerine Özel Finansman

EkonomiGündem - 26 Şubat 2021 17:51

Şekerbank salgın sürecinin meydana getirdiği etkilerin en aza indirilmesi için İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı.

Banka, protokol kapsamında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı KOBİLER’e üç ay ödemesiz dönemli veya üç ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vadelerle finansman sağlayacak.

Şekerbank, zorunlu korona virüs salgını sürecini ekonomiye olan etkilerini sınırlandırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı.

Protokol, Şekerbank İskenderun Şube Müdürü Demet Kömüroğlu ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz arasında imzalandı.

Protokol ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olan KOBİ’ler, üç ay ödemesiz dönemli veya üç ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.Ayrıca ilk kez POS kullanılan KOBİ’lere ise ilk üç ay POS kira muafiyeti sağlanacak.

Şekerbank ayrıca KOBİ’leri ödeme vadeleriyle rahatlatan yeni ürünü,  “İşinize Dost Kredi’ kapsamında da, oda üyelerine ilk sene için uygun taksitlerle geri ödeme imkanı ile 500 Bin TL.ye kadar finansman sunacak.

Şekerbank İskenderun Şube müdürü Demet Kömüroğlu, protokol kapsamında yaptığı konuşmada; “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 67 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorunlu salgın sürecinde de müşterilerimize destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokol ile de İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da, Şekerbank’ın üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan Şekerbank’a yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 Şekerbank İskenderun Şubesi ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında gerçekleştirilen imza töreninde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO  Muhasip Üye Gassan Kuran, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Restoran ve cafe hizmetine yepyeni bir bakış açışı kazandıran ‘Sun Shine Lounge’ İskenderun Karaağaç Mahallesi’nde hizmete girdi. İşletmeciliğini Yunus Tayıs’ın yaptığı ‘Sun Shine Lounge’ açılışına Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İskenderun ...
İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Başkanı Onur Açıkalın ve yönetim kurulu üyeleri İYİ Parti İskenderun İlçe Başkanı Mustafa Barın’a nezaket ziyaretinde bulundu.  İYİ Parti İskenderun İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen ziyarette, ...
Hatay Büyükşehir Belediyesi ve İl Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile belediye personeline seminer düzenlendi. İl Emniyet Müdürlüğünde görevli uzman polis memurları tarafından gerçekleştirilen seminerde, özellikle genç nesilleri tehdit eden uyuşturucunun etkileri ...
Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelinde depremden zarar gören yol ve bulvarlarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı, İskenderun ilçesinde kent trafiğinin önemli ana arterlerinden biri olan ...
Hatay Valisi Mustafa Masatlı, AK Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Adem Yeşildal, Hüseyin Yayman, Kemal Karahan, AK Parti İl Başkanı Muhammet Öntürk, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Meclis Üyesi ...
25-30 Eylül İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun İtfaiye Müdürlüğü Yükseliş Koleji’nde hem teorik hem de pratik yangın eğitimi vererek öğrencilerin bilinçlenmelerine katkı sunmuştur. Yükseliş Koleji arka bahçesinde gerçekleştirilen ...

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.