SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
17 Şubat 2021

Ödüllü İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Ödüllü İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması

Gündem - 17 Şubat 2021 14:50

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Âkif Ersoy’u Anma Günü dolayısı ile İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması düzenlendiklerini belirtti.

Yarışmanın Kütür Müdürlüğünün organizasyonu ile gerçekleştirildiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, şunları söyledi:

“Pandemi dolayısı ile yarışmamız dijital ortamda düzenlenecek. Bu gönderiyi beğenerek, yorum kısmına 3 arkadaşınızı etiketlemek ve @fatihtosyalibb hesabını takip etmek. Katılımcılar videolarını #10kıta1vatan ve @fatihtosyalibb instagram hesabını etiketleyerek yayınlayacaktır. Her hesap 1 video ile katılabilecek. Katılımcılar İstiklal Marşımızın ilk iki kıtasını okuyup video ile katılım yapabilir.

Yarışmada birinci olan kişiye tablet hediye edilecektir.2. ve 3.’ye çeşitli hediyeler verilecektir. Başlama Tarihi: 15.02.2021, Yarışma Tarihi:05.03.2021 Ödül Töreni: 12.03.2021 olarak belirlendi. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyorum”

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.