SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
17 Şubat 2021

İGC ile Batıgöz Arasında Protokol

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İGC ile Batıgöz Arasında Protokol

Gündem - 17 Şubat 2021 17:08

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) ile Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi arasında ‘Kurumsal İş birliği Protokolü’ imzalandı.

İmzalanan protokol çerçevesinde İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyelerine Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi’nde geçerli olmak üzere sağlık hizmetlerinde indirim sağlanacak.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkullah Terbiyeli yaptığı açıklamada anlaşmanın hayırlı olması temennisinde bulunarak ‘‘İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Mehmet Gassaloğlu ile bir araya geldik. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ve Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi arasında ‘Kurumsal İş birliği Protokolü’ imzalayarak taçlandırdık. Üyelerimiz ve birinci derece yakınları yaşadıkları sağlık sorunlarının tedavilerinde belirlenen oranda indirimden faydalanabilecekler.’’  Diye konuştu.

İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Mehmet Gassaloğlu, ise ‘‘İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Yapılan anlaşmamız hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.