SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
15 Şubat 2021

‘Muhtarlarımızın ve Halkımızın Hizmetindeyiz’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Muhtarlarımızın ve Halkımızın Hizmetindeyiz’

Gündem - 15 Şubat 2021 12:53

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Pınarbaşı Mahallesi muhtarlığında Muhtar Fuat Gezgin ve Numune Mahallesi Muhtarı Ethem Ayseki ile bir araya geldi.

Bölgede yapılması planlanan çalışmalar ile alakalı fikir teatisinde bulunduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Muhtarlarımız büyük bir özveriyle mesai mevhumu gözetmeksizin çalışıyor. gayretleri dolayısıyla muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.Ziyaretimizde mahallede belediyemiz tarafından gerçekleştirilecek çalışmaları muhtarlarımız ile istişare ettik.Talep öneri ve düşünceleri dinledik.Her zaman değerli muhtarlarımızın ve halkımızın hizmetindeyiz “dedi.

Mahalle muhtarları ise,”Sağ olsun Başkanımız, ne zaman bir sıkıntımız olsa yanımızda. Gerek Başkanımız gerek Başkan Yardımcılarımız gerekse de müdürlerimizi arıyoruz ve sorunun giderilmesi için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Çok şükür ki belediyemiz ile uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Başkanımıza ve ekibine çok çok teşekkür ediyoruz. Başarılı çalışmalarının devamı diliyoruz” şeklinde konuştular.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.