SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
5 Şubat 2021

Tosyalı: ‘İskenderun’a Yakışır Bir Stat Yapacağız’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Tosyalı: ‘İskenderun’a Yakışır Bir Stat Yapacağız’

Gündem - 5 Şubat 2021 17:29

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Başkan yardımcısı Mehmet Ali Dokuzoğlu, Kocaeli stadyumunda incelemelerde bulundu.

Başkan Tosyalı, “Güzel İskenderun’umuza yakışır bir stad yapacağız” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte, İskenderun’a yapılacak yeni stadyum için Kocaeli şehir stadını inceledi.

Başkan Tosyalı, İskenderun’a yakışır bir stat yapmak istediklerini belirterek, “Daha önce Samsun’da şehir stadını incelemiştik. Bugün de Kocaeli’nde şehir stadında incelemelerde bulunuyoruz. Burada da stadın genel yapısı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler aldık. Güzel İskenderun’umuza yakışır bir stad yapacağız” diye konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.