SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
2 Şubat 2021

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği’nden Çiçek Takdimi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun Fenerbahçeliler Derneği’nden Çiçek Takdimi

Gündem - 2 Şubat 2021 17:03

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen, İskenderun Fenerbahçeliler Derneği As Başkanı Sabahattin Uygun ve Yönetim kurulu üyeleri Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’u Hatay Havalimanında karşıladı.

Fener Bahçe Spor Kulübü yönetimi ve futbolcuları Hatay Havalimanında taraftarları tarafından oldukça sıcak karşılandı. Taraftarların yoğun bir tezahüratı ile karşılanan futbolcular taraftarlara el salladı.

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri de Hatay Havalimanında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a hoş geldiniz diyerek çiçek takdiminde bulundu. Başkan Ali Koç ile bir süre sohbet eden İskenderun Fenerbahçeliler Derneği yönetimi takıma başarılar diledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.