SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Ocak 2021

‘Spor Kompleksleri Tamamlanıyor’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Spor Kompleksleri Tamamlanıyor’

Gündem - 28 Ocak 2021 14:12

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir süre önce inşa çalışmalarına başlanan Mustafa Kemal Mahallesi Atatürkçü Düşünce Ortaokulu içerisindeki spor kompleksinde Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş ve Okul Müdürü Ali Tatlıcıoğlu ile birlikte incelemede bulundu.

İskenderun’da gençlerin rahatça, sağlıklı spor yapabilecekleri spor komplekslerinin tamamlanmak üzere olduğunu belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Gençlerimizin kullanımına sunduğumuz spor kompleksimizde Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarımız İsa Taş ve Okul Müdürümüz Ali Tatlıcıoğlu ile birlikte incelemede bulunarak hayırlı olsun dileklerimizi ilettik” dedi.

Diğer spor tesislerinin de tamamlanmak üzere olduğunu belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Tamamlanan spor kompleksi için bizlere teşekkürlerini ileten Muhtarımız, okul idareci ve öğrencilerimize her zaman spora ve sporcuya destek olacağımızı belirttik. İskenderun’a Değer” şeklinde konuştu.

Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş ve Okul Müdürü Ali Tatlıcıoğlu ise spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı ‘ya teşekkür etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.