SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Ocak 2021

Kurslar, Pandemi Kuralları Çerçevesinde Devam Ediyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Kurslar, Pandemi Kuralları Çerçevesinde Devam Ediyor

Gündem - 28 Ocak 2021 15:14

Kültür evlerinde açılan kurslarda eğitim gören kursiyerleri ziyaret eden Başkan Fatih Tosyalı, verilmekte olan eğitimler ve yapılan el emeği göz nuru ürünler hakkında bilgi aldı.

Düzenlenen kurslar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Maske kullanımı ve hijyene dikkat ederek faaliyetlerini sürdüren kurslarımızda birçok farklı branşta eğitimler veriliyor. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, Kültür Müdürlüğümüz tarafından açılan sportif, el sanatları ve meslek kurslarına büyük önem veriyoruz. Kurslarımızda çok güzel işlere imza atılıyor “şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemiz Bünyesinde kültür evlerimizde deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde açılan Aşçılık ve Pastacılık, Plates ve Fitness kurslarımıza yoğun bir ilgi var. Ziyaretimizde eğitmenlerimizden verilen kurslar hakkında bilgiler alarak kursiyerlerimize başarılar diledik. Kurslarımız pandemi kuralları çerçevesinde aralıksız devam edecek” diye konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.