SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Ocak 2021

Gümrük Müdürlüğünden Başkan Tosyalı‘ya Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Gümrük Müdürlüğünden Başkan Tosyalı‘ya Ziyaret

Gündem - 28 Ocak 2021 14:44

Doğu Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Yıldırım, İskenderun Gümrük Müdürü Melahat Özdemir, Hatay Gümrük Muhafaza Kaçakçılık İstihbarat Müdürü Tayfun Yıldırım ve İsdemir Gümrük Müdürü Tevfik Samancı, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun coğrafi konumu ve tarihi geçmişi ile ülkemizin en önemli merkezlerinden biridir. İskenderun’u bölgenin ticaret merkezi yapmak için bizlerde elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu vesile ile Gümrük Müdürlüğü çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

Doğu Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Yıldırım ise Başkan Fatih Tosyalı’ya bölgenin dış ticaret hacmi ile gümrük işlemleri hakkında bilgi vererek kabullerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.