SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
25 Ocak 2021

Gıda ve Hijyen Denetimleri Devam Ediyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Gıda ve Hijyen Denetimleri Devam Ediyor

Gündem - 25 Ocak 2021 12:24

İskenderun Belediyesi ekipleri tüketicilerin korunması ve gıda güvenliğinin sağlanması amacıyla sokağa çıkma kısıtlamasında da denetimlerini sürdürüyor.

Denetimler kapsamında açık olan fırın, unlu mamul ve tatlı üretim işletmeleri ile market, bakkal, manav ve kasaplarda işletme hijyeni ve personel hijyeni kontrolleri gerçekleştiriliyor.

Yapılan denetimler hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz hijyen ve temizlik noktasında yapmış oldukları düzenli denetimleri sürdürüyor. Ekiplerimiz kent genelinde farklı noktalarda faaliyet gösteren işyerlerinde hijyen denetimi yaparak genel temizlik konularında uyarılarda bulundu. Halkımızın sağlıklı gıdalara ulaşımı son derece önemli. Denetimlerimiz devam edecek ” şeklinde konuştu.

Yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımız, gıda ile ilgili karşılaştıkları her türlü olumsuzlukta 444 1 939 numaralı çağrı merkezine şikâyetlerini iletebilirler” denildi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.