SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
20 Ocak 2021

Hentbolculardan Başkan Tosyalı’ya Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Hentbolculardan Başkan Tosyalı’ya Ziyaret

Gündem - 20 Ocak 2021 14:44

İskenderun İlçe Spor Müdürü Ferit Ali Gündel, Türkiye Hentbol Federasyonu 2.Liginde mücadele eden İskenderun Hentbol Spor Kulübü sporcuları ve teknik heyeti İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Türkiye Bayanlar Hentbol 2.liginde Mücadele Eden İskenderun Hentbol takımız kentimizi en iyi şekilde ligde temsil ediyor. Bilindiği üzere takımımız 2.Lige yükselerek büyük bir başarı elde etmişti. Şimdi bu başarı çıtasını daha da yükseltmek için çalışıyorlar. Sizlere başarılı çalışmalarınız devamını diliyorum. Her daim yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

İskenderun Hentbol Takımı sporcuları ve hentbol takımı antrenörleri ise kendilerine gösterdiği ilgi, alakadan ve desteklerden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.