SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
10 Ocak 2021

‘Erzin Halkı Yüreklerinden Vatan Sevgisini Çıkarmamıştır’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Erzin Halkı Yüreklerinden Vatan Sevgisini Çıkarmamıştır’

Gündem - 10 Ocak 2021 12:07

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Erzin’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Savaş mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kahraman Erzin halkı, millî mücadele yıllarındaki türlü zorluklara rağmen akıllarından bağımsızlığı, yüreklerinden vatan sevgisini bir an bile olsun çıkarmamıştır. Haksız işgale ve zorbalıklara rağmen Türk milletinin elde edeceği zaferden zerre şüphe etmeyen ecdadımız mücadelesiyle, Hakk’ın vadettiği günleri bize müjdelemiştir. Onların bize bıraktığı bu kutsal değeri, vatan sevgisi ile geleceğe taşımalı; şanlı bayrağımızı göklerde ilelebet dalgalandırmalıyız.”
“Bu gurur ile başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin huzurunda saygıyla eğiliyor, Erzin’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünü yürekten kutluyorum.”

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.