SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
9 Ocak 2021

Rektör Depci’den 10 Ocak Mesajı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Rektör Depci’den 10 Ocak Mesajı

Gündem - 9 Ocak 2021 17:03

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında özgür basını demokrasinin korunmasının teminatlarından biri olarak değerlendiren İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci şu ifadelere yer verdi:

“Gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 10 Ocak 1961’den beri kutladığımız günün bize özgü olması Türkiye için basının öneminin göstergesidir. Her koşulda doğru haber vermeyi, tarafsızlığı ve basın etik kurallarına uymayı ilke edinmiş; toplumun gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olan başta yerel basın olmak üzere tüm Türk basını çalışanlarına çalışmaları için şahsım, kurumum ve ülkem adına teşekkür ediyorum. Bu anlamlı günde özveri ile görevlerini yerine getiren basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.