SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
8 Ocak 2021

Samet Aybaba ile Arsuz’da Futbol Masaya Yatırıldı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Samet Aybaba ile Arsuz’da Futbol Masaya Yatırıldı

Gündem - 8 Ocak 2021 18:37

Türk futbolunun yetiştirdi hocalardan biri olan Samet Aybaba, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette birçok büyük takımda hoca olarak görev yapmış ve Türk futboluna büyük katkıları bulunan Samet Aybaba, özellikle Arsuz’daki spor kulüplerinin adeta bir futbolcu fabrikası gibi olduğunu, birçok büyük kulübün ve hocaların gözünün Arsuz’daki futbolcular üzerinde olduğunu ifade etti.

Kaymakam Musa Sarı’da gerek ilçe turizmi ve diğer hususlar hakkında gerekse de futbol konusunda Aybaba’yı bilgilendirdi. Samet hocanın da bölgedeki kulüplerden birçok futbolcuyu büyük kulüplerde değerlendirdiğini bu nedenle gerek Arsuzlu hemşerilerimiz ve gerekse de Türk futbolu adına kendilerine teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

Selçuk İnan ve İsmail Köybaşı gibi gençlerimize örnek teşkil eden daha birçok futbolcunun birinci lig takımları ve diğer büyük kulüplerde oynamak suretiyle gençlere örnek olduklarını ifade eden Kaymakam Sarı, teknik direktör Aybaba’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyarette Kaymakam Sarı ve Teknik Direktör Aybaba’ya, Kaymakam Refiki Erdem Karanfil ve Rhossus Kafe sahibi Behçet Özen de eşlik etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.