SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
29 Aralık 2020

Gökhan Zeybek’ten Özçelik-İş Sendikasına Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Gökhan Zeybek’ten Özçelik-İş Sendikasına Ziyaret

Gündem - 29 Aralık 2020 19:00

Zeybek Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Zeybek, Özçelik-iş Sendikasını ziyaret ederek, yeni binalarını gezdi ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı ve Hak İş Hatay İl Başkanı Mehmet Güngör, Şube Mali sekreteri Veysel Yayla ziyaretinden dolayı Gökhan Zeybek’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek; “Emekçilerimizin alın teri ile kazanılmış haklarını korumak için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şubesinin yeni binasının hayırlı olması temennisinde bulunan Gökhan Zeybek’e, Zeybek Asansör Sorumlu Müdürü Ahmet Kanlı’da eşlik etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.