SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Aralık 2020

İSTE’diğiniz Gibi 1 Yıl Olsun

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İSTE’diğiniz Gibi 1 Yıl Olsun

Gündem - 28 Aralık 2020 14:43

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci yeni yıl mesajı yayımladı. Yaklaşan 2021 yılı öncesi İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci yazılı bir mesaj yayımladı. Rektör Depci mesajında sağlık vurgusu yaparak; “Yeni yıldan en büyük beklentimiz sağlık dolu günler içerisinde, yeniden öğrencilerimizle kampüsümüzde bir araya gelmektir” dedi.

Mesajında; “Yeni yılın yeni başlangıçlara vesile olmasını temenni eden” İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci; “Yeni bir gün, yeni bir ay bile insanoğlunda yeni beklentiler ve yeni mutluluklara adım atma vesilesi olurken, yeni bir yılın hepimizde yeni beklentiler oluşturduğu bir gerçektir” diyerek şu görüşlere yer verdi:

“Acısı ve tatlısıyla 1 yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılın başlangıcının herkes için güzel dileklere ulaşmak adına ilk adım olmasını diliyorum. Geçtiğimiz yıl tüm dünya için zorlu bir yıl oldu. Bu yılın öncelikle herkes için sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve sevdiklerimizle bir arada geçirebileceğimiz bir yıl olması en büyük temennimiz. Dünyanın en güzel kampüsü ve en donanımlı sınıflarına da sahip olsanız, öğrencileriniz kampüste olmadığı zaman hep bir eksiksiniz. Akdeniz’in yanı başında güzel İskenderun’umuzda öğrencilerimizle yeniden bir arada olabilmek en büyük arzumuzdur. Yüz yüze eğitim yapabileceğimiz günlere en kısa zamanda erişebilmek umudu ile 2021 yılınızı en içten dileklerimle kutluyor, bu yılın üniversitemize ve ülkemize; sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.