SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Aralık 2020

‘Engelli Bireylere Akülü Tekerlekli Araç Desteği Sürüyor’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Engelli Bireylere Akülü Tekerlekli Araç Desteği Sürüyor’

Gündem - 28 Aralık 2020 14:04

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Belediye Binası önündeki açık alanda düzenlenen programda engelli bireylere akülü tekerlekli araç desteğinde bulundu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmak adına belediyemizden talepte bulunan ihtiyaç sahibi 20 vatandaşımıza daha Akülü Tekerlekli Sandalye hediye ettik. Sosyal Belediyecilik anlayışı gereği özellikle engelli vatandaşlarımızın sorunları ile yakından ilgileniyoruz. İmkanlar ölçüsünde sorunlara çözüm bulmaktayız” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun’da yaşayan tüm hemşerilerimizin huzuru ve mutluluğu için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hemşerilerimizin dertlerine derman olmaz için çalışıyoruz. Onların memnuniyeti çok önemli. İhtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz””şeklinde konuştu.

Akülü tekerlekli sandalyelerini teslim alan vatandaşlar ise mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Engelli bireyler ve aileleri de desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı ‘ya teşekkür ettiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.