SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Aralık 2020

Başkan Tosyalı Hafta Sonu da Sahada

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Başkan Tosyalı Hafta Sonu da Sahada

Gündem - 28 Aralık 2020 12:10

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hafta sonunda uygulanan sokağa çıkma yasağında da yoğun mesaisini sürdürdü.

Başkan Fatih Tosyalı, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Numune Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi:

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Fatih Tosyalı, “Ekiplerimiz şu anda Dr. Sadık Ahmet Caddesi, Eyüp Sultan Caddesi, Hastane yolu, AVM Kavşağında çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde Numune Mahallesinde muhtarımız Ethem Ayseki ile birlikte ihtiyaç olan bölgelerdeki sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledik.İskenderun Belediyesi olarak sıcak asfalt çalışmaları ile yollar daha konforlu daha güzel hale geliyor. İskenderun’a Değer” dedi.

Çalışmaların aralıksız bir şekilde süreceğinin altını çizen Başkan Fatih Tosyalı,”Çalışmalarımız çok hızlı bir şekilde sürüyor, İlk önce ekiplerimiz sıcak asfalt dökülecek yolda trimer aracı ile kazı çalışması yapıyor. Ardından zemin düzenleme çalışmaları yapılıyor. Sıcak asfalt serimim ardından çalışmalar tamamlanıyor. Tüm çalışmalarımız daha güzel daha modern bir İskenderun için. Halkımız hizmetin en güzelini hak ediyor” şeklinde konuştu.

Mahallede yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür eden Numune Mahallesi muhtarı Ethem Ayseki ise çalışmalardan son derece memnunuz. Tüm bu çalışmalar için Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.