SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
7 Aralık 2020

İbadethanelerin Girişlerine Dezenfektan Ünitesi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İbadethanelerin Girişlerine Dezenfektan Ünitesi

Gündem - 7 Aralık 2020 12:38

İskenderun’da İlçe genelinde toplu alanları dezenfekte etmeye devam eden belediye ekipleri, önlemler kapsamında camilerin ve ibadethanelerin girişlerine el dezenfektan üniteleri yerleştirdi.

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Hemşerilerimizin ibadetlerini sağlıkla yerine getirmelerini oldukça önemsiyoruz. Koronavirüs ile mücadele kapsamında Belediyemiz tarafından kentimizde bulunan cami, kilise ve cem evlerine ekiplerimiz tarafından dezenfektan ünitesi dağıtımı gerçekleştirildi. Tedbirlere uyarak bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı, “Düzenli olarak denetimlerimiz ve ilçe genelinde dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor. İlçemizin genelinde virüse yönelik tedbirleri kesintisiz uyguluyoruz. Hemşerilerimizin ibadetlerini sağlıkla yerine getirmelerini oldukça önemsiyoruz. Yaşadığımız bu zorlu süreci vatandaş olarak tedbirlere uyarak geçirmemiz şart. Maske, mesafe ve temizliğe özen göstererek vaka sayısının azalmasını sağlamak bizim elimizde. Tedbirlere uyarak bu zorlu süreci sağlıkla atlatabiliriz “diye konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.